Galeria serwisu WRC

Galeria z IV WRC. Zobacz zdjęcia z zawodów.

Galeria z IV Półmaratonu Szlakiem RIESE. Zobacz zdjęcia z zawodów.

Galeria z III Waligóra Run Cross. Zobacz zdjęcia od Jacka oraz od Marcina.

Galeria z III Półmaratonu Szlakiem RIESE. Zobacz zdjęcia.

Galeria z III Biegu Koliby Łomnickiej od Tomek Kochanek. Zobacz wszystkie fotografie, które zostały wykonane głównie na Ruprechtickim Szpiczaku.

Galeria z III Biegu Koliby Łomnickiej od Dawida Duławy. Zdjęcia wykonane na starcie oraz przeprawie przez potok Złota Woda - zobacz wszystkie fotografie (część I).

Galeria z III Biegu Koliby Łomnickiej od Dawida Duławy. Zdjęcia wykonane na mecie zawodów - zobacz wszystkie fotografie (część I).

Galeria kunkursu foto 2016 w konkursie zostaną wybrane zdjęcia w trzech kategoriach: ruch, wysiłek, pejzaż górski

Album zdjęć od Kryspina Lubery. , który zawsze towarzyszł nam z obiektywem na naszych biegach.

I Półmaratonu Szlakiem Riese to bieg, który uczestnikom przybliżył tragiczną historię ludzi, którzy budowali kompleks podziemnych miast Riese.

Galeria z I Biegu Koliby Łomnickiej

Galeria z Wytyczanie trasy Biegu Szlakiem Riese

Zobacz zdjęcia z pięknej trasy biegu.

Galeria zdjęć z trasy półmaratonu

Galeria zdjęć z trasy ultramaratonu

Dnia 18 marca br. wykonaliśmy wizję lokalną warunków panujących na trasie I Biegu Koliby Łomnickiej (+619/-583m) – Prolog WRC Głuszyca. Jak się okazuje na dwa tygodnie przed biegiem w górach panują bardzo trudne warunki. Na niektórych odcinkach brodziliśmy po kolana w śniegu (w bardzo mokrym śniegu). Zobacz więcej zdjęć.

Bardzo trudny i mokry trening 21.02.2016 roku.

Prawdziwie zimowy trening W niedzielę 17.01.2016 roku odbył się kolejny trening. Tym razem meliśmy piękne zimowe warunki, które sprawiły, że biegaliśmy z wielką satysfakcją.

Drugi trening W niedzielę 13.12.2015 roku odbył się kolejny trening w ramach przygotowania do WRC. Tym razem z uwagi na warunki pogodowe trasa była łagodniejsza. W sumie przebiegliśmy około 20km.

Pierwszy trening W niedzielę 15.11.2015 roku odbył się pierwszy wspólny trening na trasie Górskiego Połmaratonu WRC. Mimo kiepskiej pogody (deszcz i silny wiatr) z Głuszycy wybiegło 26 osób. Wyruszyły dwie grupy biegaczy. Pierwsza na pełną trasę Półmaratonu Górskiego WRC 25 km. Druga pokonała część tej trasy, w sumie 20 km. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia.

Głuszyca w obiektywie.

Różne zdjęcia dotyczące Ultramaratonu i Półmaratonu Górskiego Waligóra Run Cross.

Pozostało:

Dodatkowe informacje:

O biegu
Zapoznaj się z opisem biegu WRC

Treningi
O wspólnych treningach na trasie WRC

Półmaraton Szlakiem Riese
Prolog WRC Głuszyca

Bieg Koliby Łomnickiej
Prolog WRC Głuszyca

Wasze relacje
Wasze relacje z biegu WRC

O Głuszycy
Głuszyca i okolice - przyjedź tu i odpoczywaj

Noclegi
Gdzie można się zakwaterować

Wolontariat
Dowiedź się jak możesz nam pomóc

Dla mediów
Materiały dla massmediów

Głuszyca słynie ze wspaniałych górskich panoram, tras Strefy MTB i podziemnych obiektów Riese. Głuszyca jest doskonałym miejscem do uprawiania wielu sportów: turystyka górska, bieganie, narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe, wspinaczka po lodospadach, paralotniarstwo, turystyka konna. Do głównych obiektów rekreacyjnych można zaliczyć basen Delfinek, który oferuje również możliwość skorzystania z sauny. W sezonie letnim czynny jest odkryty basen miejski. Zapraszamy do czynnego wypoczynku w Głuszycy.