Gościniec Agroturystyka

Bonifikata:Zniżka 5% na na noclegi.
Opis:Noclegi w miejscowości Łomnica, to idealna baza wypoczynkowo-rekreacyjna, dla miłośników białego szaleństwa. Mamy do zaoferowania 3 wyciągi narciarskie znajdujące się w naszej okolicy. Dodatkowo szeroki wachlarz szlaków turystycznych i rowerowych tras MTB.  Zachęcają do aktywnego wypoczynku o każdej porze roku. 
Nasz Gościniec powstał z miłości do tego wyjątkowego zakątka Ziemi Głuszyckiej. Chcemy się z Państwem podzielić niezwykłym miejscem, zadziwić, zauroczyć, zapisać dobrze w sercach i pamięci...
Adres:Łomnica ul. Sudecka 2 P
Telefon: 668-304-761
e-mail:marekhiszpanski@gmail.com
Strona www:http://www.gosciniecagro.pl/
Pozostało:

Dodatkowe informacje:

O biegu
Zapoznaj się z opisem biegu WRC

Treningi
O wspólnych treningach na trasie WRC

Półmaraton Szlakiem Riese
Prolog WRC Głuszyca

Bieg Koliby Łomnickiej
Prolog WRC Głuszyca

Wasze relacje
Wasze relacje z biegu WRC

O Głuszycy
Głuszyca i okolice - przyjedź tu i odpoczywaj

Noclegi
Gdzie można się zakwaterować

Wolontariat
Dowiedź się jak możesz nam pomóc

Dla mediów
Materiały dla massmediów

Głuszyca słynie ze wspaniałych górskich panoram, tras Strefy MTB i podziemnych obiektów Riese. Głuszyca jest doskonałym miejscem do uprawiania wielu sportów: turystyka górska, bieganie, narciarstwo biegowe, narciarstwo zjazdowe, wspinaczka po lodospadach, paralotniarstwo, turystyka konna. Do głównych obiektów rekreacyjnych można zaliczyć basen Delfinek, który oferuje również możliwość skorzystania z sauny. W sezonie letnim czynny jest odkryty basen miejski. Zapraszamy do czynnego wypoczynku w Głuszycy.